Sójová sviečka COMA

Sójová sviečka COMA

Ručne zalievaná sviečka z prírodného sójového vosku s ekologickým bavlneným knôtom. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. Vo sviečke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v čiernom-zlatom hliníkovom kontajneriku s uzáverom, doplnený o krásny minimalistický dizajn.

Cena: 10,50 €
Dostupnosť: Skladom
Kód tovaru: S2
Hmotnosť: 105 g

Navonok sú si všetky podobné, no vo vnútri jedinečné.

Prečo COMA?

Zmes esencií Šalvie, Limetky a Levandule Vás spojí s prírodou a privedie Vás späť k sebe. Povzbudivé vône stimulujú Váš mozog a regulujú emócie. Tieto tri esenciálne oleje pracujú v dokonalej harmónii, aby ste otvorili svoje srdce a zmysly a prebudili Vás z letargie v náročných časoch.


Kombinácia esencií: Šalvia, Limetka, Levanduľa


Šalvia:  Olej zo Šalvie podporuje zmenu vnímania, je jedným z najlepších olejov na podporu vnútorného centra energie. Prebúdza myseľ a silu, ktorá leží skrytá a nevyužitá hlboko v nás. Dodáva odvahu, inšpiráciu, pomáha nájsť riešenia a podporuje rozhodovanie.

Limetka:  So svojou ostrou citrusovou vôňou patrí Limetka k favoritom. Stimulujúce a osviežujúce vlastnosti ovplyvňujú náladu, dodávajú energiu, rozjasňujú myseľ. Je to účinný antioxidant, ktorý podporuje zdravú funkciu imunitného systému, podporuje emocionálnu rovnováhu a pohodu. Napĺňa dušu chuťou žiť, vštepuje odvahu a radosť do srdca.

Levanduľa:  Levanduľový olej je prezývaný olej na všetko. Benefity Levandule sú nekonečné, ukľudňuje bolesti svalov, uvoľňuje stres, migrény a bolesti hlavy. Posilňuje a oživuje systémy tela, vyrovnáva krvný tlak, zotavuje vyrážky, kožné infekcie či štípance od bodavého hmyzu. Vo svete je jedným z najbežnejšie používaným olejom vďaka svojej všestrannosti a svojim protizápalovým, protikŕčovým a protiplesňovým účinkom.


Použitie:
Pri prvom zapálení nechajte horieť sviečku dovtedy, až kým sa vosk neroztopí až po okraj nádoby aby nedošlo k vytvoreniu tunela v strede sviečky. Pred opätovným zapálením sviečky ju nechajte vychladnúť a následne skráťte knôt buď prstami, alebo nožnicami na maximálnu výšku 5 mm.

Tisknout