Sójová sviečka PERSIAN

Sójová sviečka PERSIAN

Ručne zalievaná sviečka z prírodného sójového vosku s ekologickým bavlneným knôtom. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. Vo sviečke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v striebornom hliníkovom kontajneriku s uzáverom, doplnený o krásny minimalistický dizajn.

Cena: 10,50 €
Dostupnosť: Skladom
Kód tovaru: S1
Hmotnosť: 105 g

Navonok sú si všetky podobné, no vo vnútri jedinečné.

Prečo PERSIAN?

Jednou z jej vzácnych esencií je Kadidlo. Hlboká a meditatívna aróma bude vstupnou bránou do Vášho vnútorného Ja. Kadidlo bolo objavené v oblasti starovekej Perzie a preto sviečka nesie názov Persian.


Kombinácia esencií: Jazmín, Cédrové drevo, Kadidlo


Jazmín:  Tajomný olej noci. Exotický olej podporuje romantickú náladu a je cenený ako prebúdzač vášne. Medzi najväčšie dary Jazmínového oleja patrí zmierňovanie pocitu strachu, smútku a ponurej nálady. Prináša sebavedomie, optimizmus a pocit eufórie. Je výborným pomocníkom pri rozhodovaní a podporuje predstavivosť.

Cédrové drevo:  Teplá zemitá aróma poskytuje pocit relaxácie, pohody vitality, a tiež pomáha upokojiť telo i myseľ. Esenciálny olej z cédrového dreva je skvelým spoločníkom v čase krízy, alebo náhlych zmien v domácnostiach, v práci alebo vo vzťahoch. Zmierňuje obavy, ktoré bránia vašej schopnosti realizovať svoj potenciál, pomôže Vám zostať viac sústredený, životaschopný a plný nadeje.

Kadidlo:  Ak neviete čo...začnite kadidlom. Upokojujúci, revitalizujúci, povzbudivý. Benefitom kadidla je odháňanie zlých duchov, tým myslíme obavy, úzkosť, depresie. Kadidlový olej je najprínosnejší na spomalenie a prehĺbenie dýchania, pomáha zvládať strach, nervové napätia, stres. Božská vôňa pomáha pri respiračných problémoch, je užitočné pri nádchach, astme, kašli. Jeho centrujúci účinok umožňuje jasnejšie sústredenie, je ideálnou pomôckou na meditáciu, modlitbu, zanechanie mentálnej nesústredenosti a upokojenie mysle.


Použitie:
Pri prvom zapálení nechajte horieť sviečku dovtedy, až kým sa vosk neroztopí až po okraj nádoby aby nedošlo k vytvoreniu tunela v strede sviečky. Pred opätovným zapálením sviečky ju nechajte vychladnúť a následne skráťte knôt buď prstami, alebo nožnicami na maximálnu výšku 5 mm.

Tisknout