Sójová sviečka DIVINE

Sójová sviečka DIVINE

Ručne zalievaná sviečka z prírodného sójového vosku s ekologickým dreveným knôtom, ktorý počas horenia jemne praská. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. Vo sviečke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v ružovo-zlatom hliníkovom kontajneriku s uzáverom, doplnený o krásny minimalistický dizajn.

Cena: 11,50 €
Dostupnosť: Skladom
Kód tovaru: S8
Hmotnosť: 105 g

Navonok sú si všetky podobné, no vo vnútri jedinečné.

Prečo DIVINE ?

Žena ako prvotná božská energia v sebe ukrýva tajomstvo esenciálnych vesmírnych zákonov a v esencii každej prebudenej ženy sa skrýva obrovská sila a bezhraničné možnosti.

Kombinácia esencií: Ruža, Ylang-Ylang, Muškatový orech

Ruža:  Ruža vždy bola, je a bude kráľovná olejov. Tým, čo vidia všetko čierne nasadí ružové okuliare. Nádherná dlhotrvajúca vôňa, ktorá pomáha pozdvihovať náladu, posilňuje romantiku a navodzuje zmyselnosť. Pôsobí ako afrodiziakum a antidepresívum. Má antibakteriálne, protizápalové účinky, pôsobí proti kŕčom, pomáha pri nepravidelných menštruačných cykloch, zmierňuje nevoľnosť, kŕče a bolesti spojené s menštruáciou. A jedna zaujímavosť: Na jeden liter oleja je potrebné zozbierať až 3 tony okvetných lístkov! 

Ylang-Ylang:  Naplňte svoj domov bohatou a sladkou vôňou tropického kvetu Ylang Ylang. Tento žltý kvet v tvare hviezdy je klenotom aromatického priemyslu a jeho éterický olej sa môže použiť na vytvorenie relaxačnej atmosféry. Pôsobí antidepresívne, pomáha duši uľaviť pri úzkosti, smútku, nervovom vypätí, strese či depresii. Znižuje krvný tlak a zmierňuje bolesti hlavy. V neposlednom rade Ylang-ylang je známe afrodiziakum, napomáha pri sexuálnom naladení a povzbudzuje sexuálny apetít. 

Muškátový orech:  Emocionálny, éterický olej z muškátového oriešku môže byť veľmi stimulačný éterický olej pre organizmus. Môže zabrániť nevoľnosti, nadúvaniu, bolestiam žalúdka či podobným tráviacim ťažkostiam. Posilňuje srdce, blahodarne účinkuje na pamäť a sústredenie, koncentráciu a pomáha pri únave.

Použitie:
Pri prvom zapálení nechajte horieť sviečku dovtedy, až kým sa vosk neroztopí až po okraj nádoby aby nedošlo k vytvoreniu tunela v strede sviečky. Pred opätovným zapálením sviečky ju nechajte vychladnúť a následne skráťte knôt buď prstami, alebo nožnicami na maximálnu výšku 3-5 mm.

Tisknout