Sójový vonný vosk PERSIAN

Sójový vonný vosk PERSIAN

Ručne zalievaná tavenička z prírodného sójového vosku. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. V taveničke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v dokonalom tvare čokolády, zabalenej v elegantnom hodvábnom papieri.

Cena: 7,50 €
Dostupnosť: Skladom
Kód tovaru: S6
Hmotnosť: 95 g

Vonný vosk PERSIAN

Jednou z jej vzácnych esencií je Kadidlo. Hlboká a meditatívna aróma bude vstupnou bránou do Vášho vnútorného Ja. Kadidlo bolo objavené v oblasti starovekej Perzie a preto sviečka nesie názov Persian.


Kombinácia esencií: Jazmín, Cédrové drevo, Kadidlo


Jazmín:  Tajomný olej noci. Exotický olej podporuje romantickú náladu a je cenený ako prebúdzač vášne. Medzi najväčšie dary Jazmínového oleja patrí zmierňovanie pocitu strachu, smútku a ponurej nálady. Prináša sebavedomie, optimizmus a pocit eufórie. Je výborným pomocníkom pri rozhodovaní a podporuje predstavivosť.

Cédrové drevo:  Teplá zemitá aróma poskytuje pocit relaxácie, pohody vitality, a tiež pomáha upokojiť telo i myseľ. Esenciálny olej z cédrového dreva je skvelým spoločníkom v čase krízy, alebo náhlych zmien v domácnostiach, v práci alebo vo vzťahoch. Zmierňuje obavy, ktoré bránia vašej schopnosti realizovať svoj potenciál, pomôže Vám zostať viac sústredený, životaschopný a plný nadeje.

Kadidlo:  Ak neviete čo...začnite kadidlom. Upokojujúci, revitalizujúci, povzbudivý. Benefitom kadidla je odháňanie zlých duchov, tým myslíme obavy, úzkosť, depresie. Kadidlový olej je najprínosnejší na spomalenie a prehĺbenie dýchania, pomáha zvládať strach, nervové napätia, stres. Božská vôňa pomáha pri respiračných problémoch, je užitočné pri nádchach, astme, kašli. Jeho centrujúci účinok umožňuje jasnejšie sústredenie, je ideálnou pomôckou na meditáciu, modlitbu, zanechanie mentálnej nesústredenosti a upokojenie mysle.


Použitie:
Vonné taveničky sa vkladajú do nádobky aromalampy. Pri topení vonného vosku sa uvoľňuje do ovzdušia vôňa esenciálnych olejov. Taveničky majú tvar čokoladky a je iba na vás aké množstvo si nalámete do nádobky aromalampy. 


Bezpečnosť:

• nikdy nenechávajte sviečku v aromalampe bez dozoru

• horiacu sviečku držte mimo dosahu detí a domácich zvierat

• nezapaľujte sviečky na predmetoch alebo blízko predmetov, ktoré sa môžu zapáliť

• používajte sviečky v dobre vetranej miestnosti, ale mimo prievanu

• neprenášajte horiace sviečky

Tisknout