Sójový vonný vosk VULCANO

Sójový vonný vosk VULCANO

Ručne zalievaná tavenička z prírodného sójového vosku. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. V taveničke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v dokonalom tvare čokolády, zabalenej v elegantnom hodvábnom papieri.

Cena: 7,50 €
Dostupnosť: Skladom
Kód tovaru: S5
Hmotnosť: 95 g

Vonný vosk VULCANO

Zažnite optimizmus a dôveru v seba samého s esenciou Bergamot. Aromatické ovocie a úžasné antidepresívum v jednom sa pestuje v južnej Kalábrii pri Eolských ostrovoch, ktoré ležia na aktívnom vulkanickom pásme.


Kombinácia esencií: Santalové drevo, Klinček, Bergamot


Santalové drevo:  Olej so Santalového dreva je liečivé afrodiziakum, ktoré si Vás podmaní svojou omamnou vôňou. Má protizápalové a dezinfekčné účinky a podporuje činnosť imunitného systému. Je úžasný pre všetky typy pleti, upokojuje a hydratuje pokožku, s možným omladzujúcim účinkom. Vďaka oleju zo Santalového dreva sa budete cítiť v prítomnosti vždy tu a teraz. Oslobodzuje ducha, upokojuje myseľ, pomáha prijať skutočnosť takú aká je.

Klinček:  Klinčekový esenciálny olej v nás podporuje schopnosť postaviť sa sám za seba, robiť vlastné rozhodnutia bez ohľadu na mienku a reakciu okolia. Zapáli vnútorný oheň a postaví obranný štít. Bojuje proti traume, strachu z odmietnutia, eliminuje pocit porazenia a pomáha sa odstrihnúť od závislosti na iných.

Bergamot:  Vysoko cenený olej s ukľudňujúcimi vlastnosťami a s nádherne bohatou vôňou podporí toho, kto má nízke sebavedomie, kto má málo sebalásky, či pocit zúfalstva. Vleje do duše život a naplní Vás optimizmom. Pomáha odstrániť zlé pocity, ktoré sú v nás hlboko zacyklené. Toto úžasné antidepresívum prebúdza nádej, dôveru a lásku v seba samého.


Použitie:
Vonné taveničky sa vkladajú do nádobky aromalampy. Pri topení vonného vosku sa uvoľňuje do ovzdušia vôňa esenciálnych olejov. Taveničky majú tvar čokoladky a je iba na vás aké množstvo si nalámete do nádobky aromalampy. 


Bezpečnosť:

• nikdy nenechávajte sviečku v aromalampe bez dozoru

• horiacu sviečku držte mimo dosahu detí a domácich zvierat

• nezapaľujte sviečky na predmetoch alebo blízko predmetov, ktoré sa môžu zapáliť

• používajte sviečky v dobre vetranej miestnosti, ale mimo prievanu

• neprenášajte horiace sviečky

Tisknout