Sójová sviečka VULCANO

Sójová sviečka VULCANO

Ručne zalievaná sviečka z prírodného sójového vosku s ekologickým bavlneným knôtom. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. Vo sviečke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v zlatom hliníkovom kontajneriku s uzáverom, doplnený o krásny minimalistický dizajn.

Cena: 10,50 €
Dostupnosť: Skladom
Kód tovaru: S3
Hmotnosť: 105 g

Navonok sú si všetky podobné, no vo vnútri jedinečné.

Prečo VULCANO?

Zažnite optimizmus a dôveru v seba samého s esenciou Bergamot. Aromatické ovocie a úžasné antidepresívum v jednom sa pestuje v južnej Kalábrii pri Eolských ostrovoch, ktoré ležia na aktívnom vulkanickom pásme.


Kombinácia esencií: Santalové drevo, Klinček, Bergamot


Santalové drevo:  Olej so Santalového dreva je liečivé afrodiziakum, ktoré si Vás podmaní svojou omamnou vôňou. Má protizápalové a dezinfekčné účinky a podporuje činnosť imunitného systému. Je úžasný pre všetky typy pleti, upokojuje a hydratuje pokožku, s možným omladzujúcim účinkom. Vďaka oleju zo Santalového dreva sa budete cítiť v prítomnosti vždy tu a teraz. Oslobodzuje ducha, upokojuje myseľ, pomáha prijať skutočnosť takú aká je.

Klinček:  Klinčekový esenciálny olej v nás podporuje schopnosť postaviť sa sám za seba, robiť vlastné rozhodnutia bez ohľadu na mienku a reakciu okolia. Zapáli vnútorný oheň a postaví obranný štít. Bojuje proti traume, strachu z odmietnutia, eliminuje pocit porazenia a pomáha sa odstrihnúť od závislosti na iných.

Bergamot:  Vysoko cenený olej s ukľudňujúcimi vlastnosťami a s nádherne bohatou vôňou podporí toho, kto má nízke sebavedomie, kto má málo sebalásky, či pocit zúfalstva. Vleje do duše život a naplní Vás optimizmom. Pomáha odstrániť zlé pocity, ktoré sú v nás hlboko zacyklené. Toto úžasné antidepresívum prebúdza nádej, dôveru a lásku v seba samého.


Použitie:
Pri prvom zapálení nechajte horieť sviečku dovtedy, až kým sa vosk neroztopí až po okraj nádoby aby nedošlo k vytvoreniu tunela v strede sviečky. Pred opätovným zapálením sviečky ju nechajte vychladnúť a následne skráťte knôt buď prstami, alebo nožnicami na maximálnu výšku 5 mm.

Tisknout