O nás

#rborn

Kto sme?

Sme Linda a Lukáš, manželia a najlepší priatelia, ktorí skombinovali svoje spoločné koníčky. Esenciálne oleje sa stali našou srdcovou záležitosťou ihneď ako sme prvý krát prišli s nimi do kontaktu. Musíme priznať, že naším sviečkam sa od začiatku darilo veľmi dobre a preto sme sa rozhodli naše nadšenie a lásku zdieľať i s ostatnými, aby verili, aký obrovský liečivý potenciál tieto dary prírody v sebe skrývajú.

Kto sme?

Prečo si vybrať naše sviečky?

Za každou surovinou, či prvkom obsiahnutým v našich sviečkach si stojíme. Srdcom našich sviečok sú bezpochyby esenciálne oleje, pretože vône sú kľúčom k srdcu. Sila medicíny, aromaterapie a posolstvo, ktoré nám tu zanechali dávny predkovia, môže pomôcť pochopiť naše vnútorné Ja, pochopiť, čo prežívame, zažiť znovuzrodenie. To je odpoveď, prečo R´ BORN.

Prečo si vybrať naše sviečky?

A čo ešte robíme?

Okrem dcérky, ktorá nás zamestnáva od svitu do mrku, manželka pripravuje deti na budúcnosť ako učiteľka a ja pracujem ako grafik v reklamnej agentúre. Grafický dizajn je jeden z kombinovaných elementov našich koníčkov. R´BORN je výsledok túžby po vytvorení niečoho vlastného a hodnotného s prezentáciou vlastného dizajnu. Baví nás premýšľať o budúcnosti, premieňať naše nápady na realitu, vytvárať nové návrhy produktov, ktoré by sme Vám radi postupne predstavili.

A čo ešte robíme?