Sójová sviečka MAKE A WISH

11,50 €s DPH
Skladom  8 ks
Množstvo

Limitovaná edícia vianočnej ručne zalievanej sviečky z prírodného sójového vosku s ekologickým dreveným knôtom, ktorý počas horenia jemne praská. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. Vo sviečke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v zlatom hliníkovom kontajneriku s uzáverom, doplnený o krásny minimalistický dizajn.

  • Kód tovaru: S4
  • Hmotnosť: 105 g

Navonok sú si všetky podobné, no vo vnútri jedinečné.

MAKE A WISH:

Nech sú vaše Vianoce naplnené skutočnými zázrakmi a pravým významom tohto krásneho času. Tak zatvorte oči a splňte si želanie.


Kombinácia esencií: Borovica, Pomaranč, Škorica, Zázvor

Borovica:  100% organický éterický olej Borovica lesná sa pýši charakteristickou vôňou borovicového lesa. Povzbudzuje nervový systém, znižuje dlhodobú únavu a vyčerpanie bojuje proti stresu a úzkosti a blahodarne pôsobí na unavené svalstvo a kĺby, bojuje proti kašľu. 

Pomaranč:  Esenciálny olej z Pomaranča má jasnú a osviežujúcu sladkú voňu, povznáša emócie a myseľ a považuje sa za jeden z najlepších olejov pre tráviaci systém. Celkový účinok je upokojujúci a môže pôsobiť ako antidepresívum. Považuje sa za otepľujúci, upokojujúci a môže priniesť rovnováhu do nervového systému a emócií. Zmiešanie pomarančových olejov sa odporúča pre aromatickú podporu pri zmierňovaní napätia a úzkosti. 

Škorica:  Škoricový esenciálny olej pomáha ľuďom vo vzťahoch, v ktorých sa neistota prejavuje žiarlivosťou, alebo kontrolovaním. Povzbudzuje dušu, aby sa vzdala kontrolovania a nechala ostatných, aby boli slobodní. Škorica vie posilňovať vzťahy aby boli silné a založené na vzájomnej láske a úcte. Tam, kde sú ďalšie strachy a neistota zakrytá pretvárkou, maskou a pýchou, škorica pozýva ľudí aby boli čestní a zraniteľní, a aby mohli objaviť skutočnú intimitu. Škorica silno podporuje reprodukčný systém a pomáha liečiť sexuálne záležitosti. 

Zázvor:  Zázvorový esenciálny olej pomáha ľuďom, aby prevzali plnú zodpovednosť za svoje životné okolnosti. Vdychuje mentalitu vojaka, ktorá je založená  na osobnej integrite, centralizovanej zodpovednosti a individuálnej voľbe. Tu sa človek cíti ako tvorca vlastného života. Už nečaká na to, kedy sa zmenia vonkajšie okolnosti, vyberá si vlastný osud. Človek obdarovaný mocou berie plnú zodpovednosť  za následky svojich činov, alebo nečinnosti. 


Použitie:
Pri prvom zapálení nechajte horieť sviečku dovtedy, až kým sa vosk neroztopí až po okraj nádoby aby nedošlo k vytvoreniu tunela v strede sviečky. Pred opätovným zapálením sviečky ju nechajte vychladnúť a následne skráťte knôt buď prstami, alebo nožnicami na maximálnu výšku 3-5 mm.

Veľkosť 105 g
Farba Zlatá
Vosk Sójový, prírodný
Knôt Drevený, praskajúci EKO
Doba horenia 20 - 25 hodín
Esencie Čisté esenciálne oleje
Materiál Hliník