Sójový vonný vosk COMA

7,50 €s DPH
Skladom  5 ks
Množstvo

Ručne zalievaná tavenička z prírodného sójového vosku. Neobsahuje žiadny parafín, benzén, pesticídy či herbicídy ani toxíny. V taveničke je obsiahnutá kombinácia čistých esenciálnych olejov s blahodarnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré budú pre Vaše telo a myseľ dokonalým znovuzrodením. A to všetko v dokonalom tvare čokolády, zabalenej v elegantnom hodvábnom papieri.

  • Kód tovaru: S7
  • Hmotnosť: 95 g

Vonný vosk COMA

Zmes esencií Šalvie, Limetky a Levandule Vás spojí s prírodou a privedie Vás späť k sebe. Povzbudivé vône stimulujú Váš mozog a regulujú emócie. Tieto tri esenciálne oleje pracujú v dokonalej harmónii, aby ste otvorili svoje srdce a zmysly a prebudili Vás z letargie v náročných časoch.


Kombinácia esencií: Šalvia, Limetka, Levanduľa


Šalvia:  Olej zo Šalvie podporuje zmenu vnímania, je jedným z najlepších olejov na podporu vnútorného centra energie. Prebúdza myseľ a silu, ktorá leží skrytá a nevyužitá hlboko v nás. Dodáva odvahu, inšpiráciu, pomáha nájsť riešenia a podporuje rozhodovanie.

Limetka:  So svojou ostrou citrusovou vôňou patrí Limetka k favoritom. Stimulujúce a osviežujúce vlastnosti ovplyvňujú náladu, dodávajú energiu, rozjasňujú myseľ. Je to účinný antioxidant, ktorý podporuje zdravú funkciu imunitného systému, podporuje emocionálnu rovnováhu a pohodu. Napĺňa dušu chuťou žiť, vštepuje odvahu a radosť do srdca.

Levanduľa:  Levanduľový olej je prezývaný olej na všetko. Benefity Levandule sú nekonečné, ukľudňuje bolesti svalov, uvoľňuje stres, migrény a bolesti hlavy. Posilňuje a oživuje systémy tela, vyrovnáva krvný tlak, zotavuje vyrážky, kožné infekcie či štípance od bodavého hmyzu. Vo svete je jedným z najbežnejšie používaným olejom vďaka svojej všestrannosti a svojim protizápalovým, protikŕčovým a protiplesňovým účinkom.


Použitie:
Vonné taveničky sa vkladajú do nádobky aromalampy. Pri topení vonného vosku sa uvoľňuje do ovzdušia vôňa esenciálnych olejov. Taveničky majú tvar čokoladky a je iba na vás aké množstvo si nalámete do nádobky aromalampy. 


Bezpečnosť:

• nikdy nenechávajte sviečku v aromalampe bez dozoru

• horiacu sviečku držte mimo dosahu detí a domácich zvierat

• nezapaľujte sviečky na predmetoch alebo blízko predmetov, ktoré sa môžu zapáliť

• používajte sviečky v dobre vetranej miestnosti, ale mimo prievanu

• neprenášajte horiace sviečky

Veľkosť 95 g
Farba Biely vosk
Vosk Sójový, prírodný
Esencie Čisté esenciálne oleje
Doba tavenia 35 hodín